Stáhněte si zdarma e-book:

10 tipů jak se připravit na pohodové šestinedělí

Získejte tipy, jak o sebe pečovat v šestinedělí, abyste byla plná energie a v pohodě.

A k tomu návod na vytvoření poporodního plánu, který vám dopřeje klid a zachrání nervy 🙂


Ebook si stáhlo už více než

0
čtenářek

Reference

Hledala jsem něco, co mi pomůže připravit se na šestinedělí s druhým dítětem, protože to první byl dost chaos a rozhodně ne pohoda. V ebooku jsem našla super tipy, jak si napsat poporodní plán, jak o sebe pečovat a hlavně jak a proč si to dopřát. Některé věci jsem v šestinedělí zkusila a bylo to fakt 100 a 1.
Martina Kusá
Přečetla jsem jedním dechem, když už jsem konečně na mateřské a mám čas pro sebe a miminko. Moc se mi to líbilo a i když teda s tím poporodním plánem jsem koukala, kolik toho je třeba zařídit, abych mohla po porodu zůstat ležet a věnovat se jen sobě a miminku, tak myslím, že mi to fakt pomůže. Byla jsem překvapená, kolik práce vlastně zastanu a je super pocit vědět, že to můžu díky vaším radám snadno předelegovat na rodinu a jen si užívat miminko. Že si to můžu dovolit a je to tak správně. Díky moc.
Katka Nováčková

Co se v ebooku dozvíte jak:

O sebe pečovat

Praktické tipy na péči o své tělo a pohodu v šestinedělí s bylinkami, masážemi i šátky.

Podpořit rekonvalescenci stravou

Co si připravit předem a co vám v šestinedělí pomůže, abyste byla brzy fit.

Si napsat poporodní plán

Jak se připravit na šestinedělí ještě v těhotenství a zorganizovat si ho předem, abyste si mohla v pohodě užívat čas s miminkem.

Autorka ebooku

Jana Urbánková

jsem maminka 3 dětí, původní profesí bylinková dula a bývalá představitelka první organizace vzdělávající poporodní duly v ČR - UMĚNÍ POPORODNÍ PÉČE. Poporodní péči také nabízím svým klientkám a pro náš rodinný obchod vytvářím autorské bylinné směsi nejen pro šestinedělí.