Reiki

Japonské tradiční léčení.

Co je Reiki?

Reiki je univerzální léčivá energie. Přesně takový význam má japonské slovo rei-ki. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým. Mnohde se dočteme, že to je energie, kterou nám daroval Bůh. Já bych tu chtěl ale předeslat, že reiki nemá nic společného s náboženstvím ani filosofií. Nemá nic společného s tím jestli jsme věřící nebo ateisté. Tato životní energie je zdrojem života samotného a je mnohem starší než kterákoli náboženská filosofie.

Historie reiki je stará několik tisíc let a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. Některé prameny uvádějí, že s reiki pracovali kněží v Egyptě již tři tisíce let před naším letopočtem. Je to životodárná energie přicházející z universa a je jen na nás, zda se jí naučíme používat a zda jí chceme používat. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i emocionálními problémy a dojít k poznání a pochopení smyslu našeho života. Člověk se již po I. stupni otevře svými energetickými kanály této energii. Tato síla uvolňuje duševní blokády, které bývají často příčinou našich neduhů. Nečekejme zázraky, ale nechme reiki, aby nám pomáhala. Každý se o jejích účincích může přesvědčit. K tomu, abychom mohli reiki používat potřebujeme Mistra reiki, který nás zasvětí a umožní, aby námi tato životodárná energie mohla protékat.

REIKI

  • je přírodní léčba
  • je umění jemného přikládání rukou
  • zbavuje tělo škodlivin
  • povzbuzuje a uvolňuje blokády
  • harmonizuje energetické proudy v těle
  • proudí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba
  • lze posílat na libovolné vzdálenosti
  • lze posílat do minulosti i do budoucnosti

zdroj: https://www.celostnimedicina.cz/reiki-zivotni-energie.htm

Naše ceny

Můžeš si dopřát 2 varianty léčení Reiki.

1 sezení trvá zhruba 2 hodiny a budeme se věnovat tomu, co na těle cítíš jako oslabené - z toho důvodu doporuřuji zakoupit 3 sezení.

Věřím totiž, že víš, že tělo je jeden komplex a vše je propojené. Většinou tedy je problém rozsáhlejší a i jinde než jen tam, kde ho zrovna cítíš.

1 sezení
1499 Kč
999 Kč
Tradiční léčení Reiki. Jedno sezení plné hřejivé energie.