Vaginální Yoni vajíčko

Že jste o něm nikdy neslyšely? Co to vlastně je? Nebo jste už někde vajíčka zaznamenaly, ale nevíte přesně, jak je používat a proč?
Tak si uvařte dobrý čaj a pojďme spolu strávit chvíli s ženským tajemstvím 😉

Co je to Vaginální vajíčko?

Jde vlastně o starověkou pomůcku pro upevňování ženského zdraví velmi holistickým postupem.
Taková starověká vaginální činka, nebo venušiny kuličky 😉 Avšak původně vynalezeny v dávnověké Číně byly tyto vaginální šperky vyráběny z nefritu. Číňané považovali nefrit za velmi důležitý ochranný kámen, který měl moc odvrátit od svého nositele špatnou energii a upevňovat jeho zdraví. Dnes se vaginální vajíčko vyrábí z různých druhů polodrahokamů.
Vaginální vajíčko v sobě třímá tajemství kultivace ženské energie a tím i klíč ke zdraví a na okraj také intenzivnějším prožitkům ze sexu.
Před více než 5000 lety bylo vaginální vajíčko tajemstvím a privilegií dam čínského císařského dvora.
Nyní jej však můžeme odhalit i my.

Na materiálu záleží

Ano, máme k dispozici nepřeberné množství sexuálních i zdravotních pomůcek podobného typu. Vše vyrobeno z atestovaného a nezávadného materiálu podléhajícího přísným kontrolám.
Proč bychom si tedy do své vagíny měly zavádět přírodní kámen?
Odpověď je nasnadě, zamyslíme-li se nad skutečnou zdravotní nezávadností plastů a silikonu a zejména nad jejich duchovní hodnotou. Plast nám žádné bio-spirituální informace nepředá a pokud ano, pozitivní asi nebudou.
V kamenech je ukrytá odvěká moudrost Země. Vznikaly v jejích útrobách po statisíce let a nosí v sobě její moudrost. Člověk dokáže drahé kameny opracovat do precizních tvarů a tak máme k dispozici i nádherně hladké vaginální vajíčko.
Jak si vybrat vhodný kámen se dočtete zde.

Ženská energie

Oblast pánevního dna doslova nese ženská tajemství, z praktického hlediska také dělohu (centrum životodárné síly a ženské energie) a ostatní orgány. V západní společnosti se dostáváme do paradoxu, kdy máme pánevní dno velmi stažené a přitom ochablé. Veškeré emoce a zranění se ukládají do oblasti pánve a kyčlí, ne nadarmo se říká „stáhnout půlky a vydržet“ – toto rčení dokonale vystihuje sebe-ubíjející ochranný mechanismus, který je možná jednoduchý, ale dlouho nefunguje. Ne bez vedlejších účinků.
Emocionální zranění, ublížení, zneužití, negativní zážitky z porodu, sexu to vše musí naše pánevní dno unést.

Aby mohla ženská energie volně proudit, je třeba uvolnit tuto oblast a pečovat také o svou dělohu – zdroj naší ženskosti, podstatu naší síly, která tkví v otevřeném srdci, schopnosti milovat, dávat a odvaze být zranitelná.
Ženy byly příliš dlouho oddělovány od zdroje své síly – své vagíny. Ještě nedávno v historii byla ženám odebírána děloha, pokud bylo shledáno, že si užívají sex! I když brutální, muži v této době tušili bez jakýchkoliv „ezoterních“ představ, kde sídlí síla ženy (a jak jí ublížit).
Časy se však mění. Jsme obklopeny čím dál častěji silnými muži, kteří dokáží ženu podpořit a opečovávat, ale přesto nám chybí schopnost očistit staré nánosy křivd, které na nás ulpívají po generace, schopnost zjemnit a přitom být silná.

Jak nám může vaginální vejce pomoci?

Vaginální vajíčko je přímo předurčeno pro jemné léčení vagíny a všeho, co do sebe za celý náš život nasála. Nejde jen o to, že vložíme vejce do vagíny a posilujeme pánevní dno, i když i toto je jeho nezanedbatelný přínos. Tady hovoříme o opravdu hlubokém léčení, které dokáže vyplavit dávno prožité bolesti. Vajíčko využívá vlastnosti daného krystalu, ze kterého je vyrobeno.

Jako ideální pro začátek se jeví nefrit pro své ochranné a zdravotní účinky, nicméně v ČR není velmi dostupný. Další variantou je jemný růženín, který dokáže opatrně odhalovat stará zranění a pomáhá se znovu otevřít lásce, jaspis, který je kamenem první čakry – oblasti pánevního dna, typickým kamenem pro ženské zdraví, řeší potíže s menstruací, krví, plodností, dále obsidián, který bývá často doporučován jako začátečnická alternativa k nefritu, pro svou schopnost chránit, ale hlavně nasávat do sebe veškerou negativní energii. Ze své zkušenosti bych však na tomto místě podotkla, že tak jako do sebe dokáže negativní energii nasát, dokáže jí dost dobře při svém přesycení také vyzařovat i v neprospěch svého majitele. Takže je na místě opravdu důkladné čištění po každém použití – voda, vykuřovadla atd.!

Výběr vhodného kamene je nejlépe učinit osobně, prostě si intuitivně vyberete ten, který „si vás zavolá“.

V momentě kdy věnujeme vědomou pozornost své vagíně a celé oblasti podbřišku, děláme obrovský krok na cestě k plnohodnotnému ženství. Vajíčko nám díky své prosté přítomnosti uvnitř vagíny může s tímto mapováním svého těla krásně pomoci. Pokud nevěříte na to, že pomocí vajíčka dokážete své tělo poznat zevnitř tak, jako nikdy před tím – prostě uvěříte 😉 Cvičení dělá mistryni.

Jaké vybrat?

Na českém trhu jsou k dostání dvě varianty vajíčka a to se šňůrkou a bez. Varianta se šňůrkou se sice snadněji vyjímá z pochvy, ale protože má provázek a díru, mohu se v ní hromadit nečistoty a tedy živná půda pro nejrůznější bakterie. Pokud víte, že budete mít s pravidelným důkladným čištěním problémy, zvolte určitě vajíčko bez díry.
Máte obavy, že ho nevytáhnete? Nebojte 😉 Vajíčko je tak těžké a velké, že budete mít problém ho v sobě udržet. Pokud vás však strach limituje, určitě si na začátek pořiďte vajíčko s dírou a časem třeba přejdete k celistvému.

Křišťálové vajíčko EXKLUZIV

Běžné vajíčko váží něco kolem 50gr v závislosti na druhu kamene, ze kterého je vyrobeno. Velké je zhruba 40*30mm.

Jak na to?

Cvičení pro začátek je jednoduché. Najděte si chvilku pro sebe, zapalte si svíčky, pusťte si příjemnou hudbu.

Očištěné vajíčko vezměte do rukou a vnímejte jeho energii. Můžete se začít hladit, zatímco máte vejce položené v pupíku. Výborná je samomasáž prsou, která pomůže rozproudit energie a uvolnit se.
Až se budete cítit připravená, dřepněte si s koleny široce rozevřenými a vajíčko jemně zasuňte do pochvy širší stranou napřed. Pokud se bojíte, že uvízne, zkuste jej vyslat ven, ještě když není celé uvnitř. Uvidíte, jak na to a že to není nic složitého.

Položte se na záda, jemně pokrčte nohy v kolenou – můžete si je podložit polštáři, položte si ruce na podbřišek a druhou na srdce a jen vnímejte vajíčko uvnitř vaší vagíny. Jak ho cítíte? Poznáte kde je? Co se s ním děje když dýchám hluboce do bříška? Dokážu s ním pohnout? Jak asi vypadá mé pánevní dno? Jak se cítíte? Je někde napětí? Nejen ve vaší vagíně, ale také ve vašem srdci? Objevují se přívaly emocí? Zkoumejte své tělo s láskou a úctou. Dopřejte si čas.

Až budete připravená, přes bok si sedněte, potom dřepněte, uvolněte své pánevní dno a veškeré napětí v těle a vajíčko jemně posuňte ven z těla.

Nezapomeňte jej důkladně očistit, zabalit do krásného pytlíčku a uložit třeba na oltář. Pokročilá cvičení zahrnují chůzi s vajíčkem, vykonávání běžných denních činností, dále také použití dvou vajíček a práce s nimi uvnitř pochvy. Mistrovské cvičení se provádí s jedním velmi lehoučkým vajíčkem, které dokáže strážkyně ženskosti velmi umně posouvat v pochvě tam, kde si ona přeje.

Smyslný bonus s velkým B

Nyní už asi nemusím vysvětlovat že takové cvičení přinese do vašeho života naprosto jiný rozměr. Prozkoumávání vagíny vede k tomu, že si jí více uvědomujeme, že jí dokážeme procítit a ovládat poševní svalstvo. Tuto schopnost oceníte vy i váš partner při milování jako pevnější „stisk“ a třeba i schopnost umně potěšit partnera objímáním pochvy – a to je teprve zážitek pro oba! Milování bez pohybu!

Znát svou vagínu a umět ji ovládat bylo dobře střežené tajemství, nyní jej můžeme zakusit a dále pěstovat i my.

Kde koupit?

Vaginální vajíčka, která pro vás osobně vybírám jsou k dostání ZDE >>

Pocházím z jižních Čech, z oblasti zvané Česká Kanada. Žiji u hlubokých lesů, rozlehlých luk a nespočtu rybníků. Miluji přírodu a nacházení harmonie v ní i nás samých. Propaguji holistický přístup k péči o ženské zdraví nejen s použitím bylin. Ctím tradice a jednoduchý život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů